سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دی سال 1386 - سئوالهای منتظر جواب

همزمان با فرارسیدن عید غدیرخم پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله محمد تقی بهجت افتتاح شد .
به گزارش قرآن بلاگ به نقل از  شیعه نیوز، همزمان با فرارسیدن عید غدیرخم پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله محمد تقی بهجت افتتاح شد.پیش از این، مقلدان و دوستاران این مرجع تقلید از امکان ارتباط اینترنتی با دفتر ایشان محروم بودند که این امکان برای انان فراهم شد.


 برای دسترسی به پایگاه اطلاع رسانی ایت الله بهجت به آدرس زیر مراجعه نمایید:پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی


 بهجت(حفظه الله تعالی)نگارنده : عبدالله

پاسخهای نورانی دوستان [ جواب]


جمهوری اسلامی یا جمهوری...؟

جمعه 86 دی 7 ساعت 4:30 عصر

بنام خدا

سلام
عید بزرگ غدیر رو به همه شما دوستان عزیز تبریک عرض می کنم
عیدی که بزرگترین عید مسلمین است ، عیدی که وهابیون رو به ذلت کشونده
اوائل که مترو واگنهایی جداگانه برای خانوما اختصاص داد ÷یش خودم گفتم نشانه هایی از امنیت اجتماعی اسلامی برای خانوما فراهم شده. مدتی بعد که دیدم داخل مترو جای تبلیغات تابلوهایی منقوش حدیث  و کلام اهل بیت خورده  خوشحال شدم و گفتم که متروی تهران را باید بعنوان متروی اسلامی و اخلاقی جهان دانست.
اما حالا چی؟
الان فکر می کنید چه احساسی دارم؟
الان که میبینیم تو مترو آقا و خانومای خاموش فکر هر کاری دلشون میخواد می کنند و کسی چیزی بهشون نمیگه، آیا باز هم میتونیم بگیم که اقای هاشمی مدیر یک مجموعه از جمهوری اسلامی است یا باید بگیم جمهوری محض یا جمهوری دموکرات رو ایجاد می کنن؟
الان که میبینیم تابلوهای حدیث فقط برای نشون دادن این بود که مترو فضای تبلیغی داره و تو همه تابلوها تبلیغات داره جای حدیث رو میگیره ، آیا باز هم میتونیم بگیم از اخلاق خبری هست یا باید بگیم آقای هاشمی اخلاق اسلامیتون کو؟
حالا که میبینیم تو تابلوهای تبلیغاتی ایستگاههای مترو حرفای خوب خوب نوشته و به جای اینکه زیرش بنویسه علوی باشید یا فاطمی باشید نوشته نوکیایی باشید، آیا باز هم میشه گفت اینجا جمهوری اسلامی است یا باید بگیم آقای هاشمی بابت معرفی کالاهای اسرائیلی ممنون؟
نمیدونم والا
احساس میکنم حکومت جمهوری اسلامی فقط برای روی زمین ساخته شده و جای دیگه ای فایده نداره ، یعنی اگه برید زیر زمین و تو ایستگاههای مترو قدم بزنید دلتون برای جمهوری اسلامی تنگ میشه.
به نظر شما منصفانه است که بگیم آقای هاشمی آبروی هرچی شخصیت مملکتی است رو برده یا حق نداریم چنین انتظاراتی از ایشون داشته باشیم؟
منصفانه است بگیم بگیم تو اینجا جمهوری هست اما اسلامی نیست یا نه؟
کاش بعضی از مسئولین بجای تمرکز رو تبلیغات و پول جمع کردن رو مدیریت علوی تمرکز می کردن
کاش نامه امام علی(ع) به مالک اشتر فقط برای مردم عادی و توی مسجدها خونده نمی شد و برای بعضی از آقایون سرلوحه قرار می گرفت
کاش...


نگارنده : عبدالله

پاسخهای نورانی دوستان [ جواب]


<      1   2   3   4      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ

فقط وظیفه؟؟؟
ترک تحصیل بخاطر یه لقمه نان
[عناوین آرشیوشده]