سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دی سال 1386 - سئوالهای منتظر جواب

درگذشت آیت الله مجتهدی

یکشنبه 86 دی 23 ساعت 2:33 عصر

بنام خداوند بخشاینده مهربان
انا لله و انّا الیه راجعون
إذا مات العالم ثلم الاسلام ثلمة لا یسدها شیء

هم اکنون با خبر شدم روح متعالی استاد معظم اخلاق، حضرت آیت الله شیخ احمد مجتهدی تهرانی به ملکوت اعلی پیوست. با نهایت تاسف و تاثر این واقعه غمبار را به همه شاگردان و علاقمندان ایشان تسلیت عرض می‌کنم. از همه دوستان دعوت می‌کنم تا فردا، یکشنبه، 24 دیماه در مراسم تشییع پیکر آن مرحوم که از مقابل مدرسه عالی شهید مطهری به سمت حوزه علمیه ایشان برگزار می‌شود شرکت کنند.


نگارنده : عبدالله

پاسخهای نورانی دوستان [ جواب]


الناس عبید الدنیا

چهارشنبه 86 دی 19 ساعت 9:3 عصر

بسم الرب الحسین

سلام
فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) رو تسلیت عرض می‌کنم.
تو کتاب تحف العقول اومده که امام حسین(ع) در راه کربلا به اطرافیانشون میفرمایند : « مردم بندگان دنیا هستند، دین لعابی است که تا زندگی روبراه است، به دور زبان می‌گردانند و چون دوران آزمایش رسد دینداران کمیاب شوند»
این کوفیان بی‌وفا تا زندگی بر وفق مرادشون بود دم از معرفت می‌زدن و به امام حسین(ع) نامه نوشتن که بیا و بر ما امامت و حکومت کن اما همین که خدا اونها رو بوسیله تسلط ظالمی امتحان کرد سریع از دین به اسم دین برگشتن.
نکنه ما هم که الان راحت برای امام حسین(ع) عزاداری می‌کنیم  روزی به آزمایشی برسیم و راهی رو انتخاب کنیم که غیر از دستورات امام حسین و سایر اهلبیت(ع) باشه!
آیا ما موقع امتحان جزو « الناس عبید الدنیا» خواهیم بود یا جزو « قلّ الدّیّانون» ؟
آیا تو مجالس سوگواری امام حسین(ع) برای این شرکت می‌کنیم که لعاب دور زبونمون چرخیده باشه یا برای این شرکت می‌کنیم که دینداری رو یاد بگیریم و با دینداران آشنا بشیم؟
ان شاءالله حضرت سیدالشهدا(ع) خودشون به هممون کمک کنن که حسینی واقعی بشیم.
اگر تصمیم دارید تا از مطالبی که تو مجالس سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) یاد گرفتید، تو وبتون بنویسید بگید تا من هم بخونم و یاد بگیرم و برای سایر دوستان تو لینکدونی بذارم.
التماس دعا


نگارنده : عبدالله

پاسخهای نورانی دوستان [ جواب]


<      1   2   3   4      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ

فقط وظیفه؟؟؟
ترک تحصیل بخاطر یه لقمه نان
[عناوین آرشیوشده]